Maclaren Universal Insulated Pannier

Maclaren Universal Insulated Pannier to modna torba, którą zamieszcza się na boku wózka, co sprawia że rodzic ma do niej łatwy dostęp. Pasuje do wszystkich modeli wózków firmy Maclaren. 

Więcej szczegółów

5564

179,00 zł


Maclaren Universal Insulated Pannier

Torba na akcesoria


MaclarenFirma Maclaren istnieje na rynku już od ponad pięćdziesięciu lat. Na przestrzeni tego czasu wprowadziła szereg nowatorskich rozwiązań, ułatwiając życie rodzicom i ich dzieciom.

W ofercie firmy Maclaren w 1965 roku pojawił się model wózka „Baby Buggy”, który okazał się ogromnym hitem, ze względu na swoją unikalną konstrukcję – składał się jak parasolka. Firma zdobyła ogromne zaufanie klientów i z rozmachem wprowadzała nowe koncepcje, które wyznaczały trendy na kolejne lata. Do ważnych osiągnięć firmy Maclaren możemy zaliczyć m. in. pierwowzór wózków zintegrowanych z fotelikiem samochodowym, wózków dla bliźniaków, konstrukcję wózków 3w1.

Na sukces Maclarena złożyły się interesujące, nowatorskie rozwiązania, najwyższa jakość materiałów i staranne wykonanie. Wózki firmy Maclaren charakteryzują się lekką konstrukcją, funkcjonalnością, dużą wytrzymałością i nowoczesnym designem.


Maclaren Universal Insulated Pannier

Maclaren Universal Insulated Pannier to modna torba, którą zamieszcza się na boku wózka, co sprawia że rodzic ma do niej łatwy dostęp. Troba jest bardzo pojemna dlatego bez problemu pomieści akcesoria niezbędne podczas codziennych spacerów. Torba wykonana jest z specjalnego materiału, który utrzymuje temperaturę napojów. Posiada dwie kieszenie zapinane na zamek i osobne miejsce na butelkę (przegrodę można odpiąć przez co zyskujemy dodatkowe miejsce w torbie. Pasuje do wszystkich modeli wózków firmy Maclaren. 

Maclaren

Wygląd torby zamocowanej na wózku.


Dane techniczne:

  • Głębokość: 5 cm 
  • Szerokość: 26 cm
  • Wysokość: 26 cm
 

Dlaczego większość klientów wybiera nasz sklep?

☑ Wszystkie kolory dostępne od ręki
☑ Tylko u nas 100% gwarancji otrzymania całkowicie nowego produktu (nie sprzedajemy produktów z wystawy),
☑ Posiadamy wyłącznie najnowszą kolorystykę
☑ Wszystkie produkty pochodzą wyłącznie z oficjalnej dystrybucji,
☑ Posiadamy najniższe ceny w internecie
☑ Przesyłkę wysyłamy w ciągu 24 godzin
☑ Każdy klient na bieżąco jest informowany o statusie wysyłki - w dniu wysyłki otrzymują Państwo mailowo numer paczki oraz dane firmy kurierskiej
☑ Kupując w sklepie Bociek mają Państwo pewność doskonałego wsparcia posprzedażowego oraz serwisowego
☑ Istniejemy od roku 1990, posiadamy ogromne doświadczenie

Kontakt


Sklep maclaren.com.pl
SHOWROOM
ul. Mikulczycka 1
41-800 Zabrze
Godziny otwarcia:
Pon - Pią: 10:00 - 18:00
Sobota: 10:00 - 14:00

Kontakt:
+48 788 788 333
+48 32 278 08 97
sklep@maclaren.com.pl
serwis@maclaren.com.pl

BOCIEK S.C.
NIP: 6482599262
REGON: 240440581

Autor: Sklep BOCIEK